SG73S1ETTP8452D
MFR.Part #
SG73S1ETTP8452D
JLCPCB Part #
C4269470
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS