SG73S1ETTP7R5J
MFR.Part #
SG73S1ETTP7R5J
JLCPCB Part #
C4062688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS