SG73S1ETTP6043F
MFR.Part #
SG73S1ETTP6043F
JLCPCB Part #
C4293710
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS