SG73S1ETTP56R0F
MFR.Part #
SG73S1ETTP56R0F
JLCPCB Part #
C4156712
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS