SG73S1ETTP5620D
MFR.Part #
SG73S1ETTP5620D
JLCPCB Part #
C3995876
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS