SG73S1ETTP5602D
MFR.Part #
SG73S1ETTP5602D
JLCPCB Part #
C4325115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS