SG73S1ETTP48R7F
MFR.Part #
SG73S1ETTP48R7F
JLCPCB Part #
C4315822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS