SG73S1ETTP29R4D
MFR.Part #
SG73S1ETTP29R4D
JLCPCB Part #
C4007888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS