SG73S1ETTP2801F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2801F
JLCPCB Part #
C4064130
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS