SG73S1ETTP2551D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2551D
JLCPCB Part #
C4280523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS