SG73S1ETTP2550F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2550F
JLCPCB Part #
C4300855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS