SG73S1ETTP2371D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP2371D
JLCPCB Part #
C4069448
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS