SG73S1ETTP1871D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1871D
JLCPCB Part #
C4064721
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS