SG73S1ETTP151J
MFR.Part #
SG73S1ETTP151J
JLCPCB Part #
C3979314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS