SG73S1ERTTP97R6F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP97R6F
JLCPCB Part #
C5894619
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS