SG73S1ERTTP7871F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP7871F
JLCPCB Part #
C6483731
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS