SG73S1ERTTP4532D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP4532D
JLCPCB Part #
C7311617
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS