SG73S1ERTTP3740D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP3740D
JLCPCB Part #
C5915582
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS