SG73S1ERTTP2370F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP2370F
JLCPCB Part #
C6678236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS