SG73S1ERTTP1910F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1910F
JLCPCB Part #
C7079792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS