SG73S1ERTTP1430F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1430F
JLCPCB Part #
C7360085
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS