SG73P2ETTD9R10F
MFR.Part #
SG73P2ETTD9R10F
JLCPCB Part #
C4289062
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS