SG73P2ETTD8450D
MFR.Part #
SG73P2ETTD8450D
JLCPCB Part #
C4193448
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS