SG73P2ETTD7R5J
MFR.Part #
SG73P2ETTD7R5J
JLCPCB Part #
C4277778
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS