SG73P2ETTD7681D
MFR.Part #
SG73P2ETTD7681D
JLCPCB Part #
C4102210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS