SG73P2ETTD6812F
MFR.Part #
SG73P2ETTD6812F
JLCPCB Part #
C3944722
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS