SG73P2ETTD63R4F
MFR.Part #
SG73P2ETTD63R4F
JLCPCB Part #
C4077125
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS