SG73P2ETTD60R4F
MFR.Part #
SG73P2ETTD60R4F
JLCPCB Part #
C3926687
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS