SG73P2ETTD5R6G
MFR.Part #
SG73P2ETTD5R6G
JLCPCB Part #
C4126598
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS