SG73P2ETTD2R40F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2R40F
JLCPCB Part #
C4035532
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS