SG73P2ETTD2402F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2402F
JLCPCB Part #
C4008442
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS