SG73P2ETTD2213F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2213F
JLCPCB Part #
C4257688
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS