SG73P2ETTD1303F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1303F
JLCPCB Part #
C4134529
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS