SG73P2ETTD1022F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD1022F
JLCPCB Part #
C3929224
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS