SG73P2ERTTD3601F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3601F
JLCPCB Part #
C5894311
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS