SG73P2ERTTD3160F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3160F
JLCPCB Part #
C7359950
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS