SG73P2ERTTD3092D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3092D
JLCPCB Part #
C7312145
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS