SG73P2E1RTTD9760D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD9760D
JLCPCB Part #
C7359854
Description
-55℃~+155℃ 1W 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS