SG73P2E1RTTD1332D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1332D
JLCPCB Part #
C5893993
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS