SG73P2BTTD9R76F
MFR.Part #
SG73P2BTTD9R76F
JLCPCB Part #
C4171956
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS