SG73P2BTTD9312F
MFR.Part #
SG73P2BTTD9312F
JLCPCB Part #
C4002732
Description
-55℃~+155℃ 333mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS