SG73P2BTTD84R5F
MFR.Part #
SG73P2BTTD84R5F
JLCPCB Part #
C4270638
Description
-55℃~+155℃ 333mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS