SG73P2BTTD5R6G
MFR.Part #
SG73P2BTTD5R6G
JLCPCB Part #
C4044533
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS