SG73P2BTTD565J
MFR.Part #
SG73P2BTTD565J
JLCPCB Part #
C3967129
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS