SG73P2BTTD360G
MFR.Part #
SG73P2BTTD360G
JLCPCB Part #
C4060761
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS