SG73P2BTTD30R9D
MFR.Part #
SG73P2BTTD30R9D
JLCPCB Part #
C4062519
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS