SG73P2BTTD3003D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3003D
JLCPCB Part #
C4272214
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS