SG73P2BTTD2743D
MFR.Part #
SG73P2BTTD2743D
JLCPCB Part #
C4189737
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS