SG73P2BTTD221G
MFR.Part #
SG73P2BTTD221G
JLCPCB Part #
C4048995
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS