SG73P2BTTD2000D
MFR.Part #
SG73P2BTTD2000D
JLCPCB Part #
C4196424
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS